Dolnośląskie Targi Mieszkań i Domów 2013

Dolnośląskie Targi Mieszkań i Domów 2013

Targi Mieszkań i Domów nowyadres.pl to największa i najważniejsza tego rodzaju impreza, podczas której wszyscy zainteresowani zakupem nowego lokum mogą zapoznać się z pełną ofertą nieruchomości we Wrocławiu i okolicach.

7-8 września w Hali Stulecia będzie można zapoznać się z przekrojem rynku nieruchomości z Wrocławia i okolic. Zamiast przeglądania tysięcy ofert w prasie i Internecie czy żmudnych wycieczek do biur sprzedaży, podczas targów będzie można wybrać i kupić wymarzone mieszkanie oszczędzając zarówno pieniądze i czas.

Hasłem przewodnim najbliższej edycji będą „Wiosenne Nowości targowe”. Powyższa akcja będzie ogromnym wyróżnikiem Targów Mieszkań i Domów w porównaniu do innych konkurencyjnych imprez branżowych. Jesteśmy pewni, że ponownie odwiedzi nas największa ilość zwiedzających.

Targom towarzyszą wydarzenia branżowe: Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami – wieloletni patron i partner merytoryczny Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE równolegle organizuje Festiwal Wiedzy o Nieruchomościach dla pośredników w obrocie nieruchomościami, zarządców nieruchomościami, rzeczoznawców, deweloperów, przedstawicieli branży ubezpieczeniowej, instytucji państwowych i dziennikarzy.

▲ Góra strony

Szybki kontakt

Wypełnijcie proszę bez przerw i znaku +
Proszę wpisać nie więcej niż 200 znaków
Яндекс.Метрика