Agencyjne usługi, ułatwienie transakcji

Agencyjne usługi

Spółka Europa Capital na podstawie umowy ze sprzedawcami i nabywcami wykonuje usługi agencyjne - ułatwienia transakcji w ich imieniu i na ich koszt.

My nie kupujemy produkcji u producenta czy eksportera i nie odsprzedajemy jej. Działamy jako autoryzowany przedstawiciel i sprzedajemy produkcję jako Państwa przedstawiciel, agent. Przy czym Państwo jako właściciel ustalacie poziom cen na Wasz towar a także macie prawo okreslania warunków sprzedaży towarów.

Podpisujemy z Państwem umowę agencyjną, wg, której zlecacie nam sprzedaż lub zakup towarów na Wasz rachuneki w Państwa imieniu.

Zgodnie z umową agencyjną zobowiązujemy się wykonać dla Państwa usługi zawierając umowy lub pomagać w ich zawarciu w Państwa imieniu i na Wasz rachunek.

Agencyjna umowa określa zakres, charakter i porządek wykonywania usług pośrednictwa, prawa i obowiązki stron, warukni i wynagrodzenia za nasze usługi.

Realizacja działań agencyjnych, oferujemy dwa rodzaje usług:

Jeśli chcecie rozszerzyć swój biznes nie musicie zakładać przedstawicielstw w innym regionie czy państwie. Zostawcie nam wypełnienie jednorazowych lub stałych zadań i nasza spółka wypełni efektywnie zlecone nam operacje.

Możecie na nas liczyć, bo nawet w przypadku braku instrukcji od Państwa, będziemy działać zgodnie z praktykami handlowymi.

Nasze usługi agencyjne pomogą Państwu aktywizować sprzedaż, unikniecie niepotrzebnych "łańcuszków" w międzynarodowym obrocie i obniżycie straty pojawiające się w związku z zamykaniem kontraktów, zbieraniem informacji, prowadzeniem negocjacji, podejmowaniem decyzji i innych.

Spółka Europa Capital zabezpieczy organizację sprzedaży Waszej produkcji w Polsce zgodnie z umową а także poinformuje klienta o koniunkturze rynku, poziomie konkurencji w Państwa branży. Znajdziemy dla Was niezawodnych klientów, uprzednio sprawdzając ich możliwości płatnicze.

▲ Góra strony

Szybki kontakt

Wypełnijcie proszę bez przerw i znaku +
Proszę wpisać nie więcej niż 200 znaków
Яндекс.Метрика