Prowadzenie i wsparcie biznesowych negocjacji w Polsce

Prowadzenie i wsparcie biznesowych negocjacji w Polsce

Prowadzenie negocjacji biznesowych, zawierają rozmowy z potencjalnymi klientami i instytucjami państwowymi (na przykład przy rejestracji spółki, kontrolach podatkowych) - najważniejszy element każdej firmy. Sukces transakcji i wzajemne zrozumienie stron, poziom ceny sprzedawanego albo kupowanego towaru,zależy przede wszystkim od stopnia profesjonalizmu negocjatora.

Spółka Europa Capital proponuje profesjonalne usługi prowadzenia negocjacji z nabywcami / dostawcami w Polsce a także przedstawi pełną informację o warunkach współpracy z potencjalnymi kontrahentami: ceny, warunki płatności, warunki produkcji, czas wysyłki i innych. Wstępne prace oszacowania wielkości konkretnej prodkcji i sprawdzenie wiarygodności interesującego was kontrahenta. Przeprowadzimy dla Państwa także badania marketingowe rynku i możemy znaleźć dostawcę albo znaleźć nabywcę w Polsce z uwzglednieniem Waszych potrzeb.

Nasze usługi prowadzenia negocjacji zawierają:  

 • negocjacje z wykonawcami i agencjami rządowymi w imieniu klienta;
 • wsparcia negocjacji i uczestnictwo w procesie negocjacji, jako Waszego konsultanta;
 • organizację i prowadzenie negocjacji w celu znalezienia biznes-partnerów w Polsce;
 • prowadzenie negocjacji podczas wykonywaniu usług reprezentowania interesów firmy w Polsce;
 • reprezentowanie interesów firmy podczas kontroli finansowych;
 • prowadzenie negocjacji podczas wykonywania innych usług przedstawicielskich.

Nasi specjaliści, kierujący się warunkami i celami określonymi przez klienta, przeprowadzą gruntowne przygotowanie do negocjacji. Przed rozpoczeciem negocjacji analizujemy i przedstawiamy klientowi pełną informację o dostawcy/producencie a także o warunkach rynku, przygotowujemy podatny grunt do negocjacji. Mozliwe są dwa warianty współpracy: nasi specjaliści towarzyszą Państwu przy rozmowach w charakterze konsultantów lub samodzielnie prowadzą negocjacje w imieniu Waszej firmy.

Przygotowujemy plan prowadzenia negocjacji opierając się na informacjach o firmie i jej przedstawicielach a także cenach rynkowych interesujących Państwa towarów, co pozwala nam wybrać odpowiednią  taktykę prowadzenia negocjacji.  

Zazwyczaj nasze usługi negocjacyjne klienci zamawiają w celu:

 • oceny biznes-partnera i jego środków w celu zweryfikowania wiarygodności (biznes-wywiad);
 • formowanie u partnera potrzebnego klientowi «widzenia» problemu i możliwości jego rozwiązania; 
 • uzyskiwanie dla klientów szczególnych warunków współpracy;
 • osiąganie trudnych celów na określonych etapach;
 • rozwiązywanie sytuacji konfliktowych.

Nasi specjaliści, świetni psychologowie i prawnicy, potrafią dojść do rozmówcy i osiągnąć dla klienta wszystkie jego cele. Nastawienie na rezultat pozwala nam prowadzić negocjacje tak aby zakończyły się one podpisaniem umowy zawierającej wszystkie możliwe warianty relacji a także zdarzeń losowych, warunki materialne i odpowiedzialności finansowej, terminy i mozliwości wcześniejszego zakończenia lub przedłużenia umowy.

Spółka Europa Capital posiada wieloletnie doświadczenia w prowadzeniu negocjacji i komunikacji z organami publicznymi w Polsce. Obronimy Państwa interesy przed biurokracją i uczynimy współpracę z partnerami biznesowymi bardziej efektywną.

Category: 

▲ Góra strony

Szybki kontakt

Wypełnijcie proszę bez przerw i znaku +
Proszę wpisać nie więcej niż 200 znaków
Яндекс.Метрика