Przedstawicielskie usługi - udany biznes za granicą

Przdstawicielskie usługi - udany biznes za granicą

Współczesne tempo prowadzenia biznesu wymaga od firmy szybkiego rozwiązywania postawionych zadań na miejscu. Przy czym nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić na utrzymywanie własnego przedstawiciela za granicą, tym bardziej jeśli nie ma takiej stałej potrzeby.

Dlatego coraz bardziej popularne stają się usługi przedstawicielskie specjalizowanych firm, które zabezpieczają możliwość wejścia na zagraniczny rynek i szybkiego rozwoju w warunkach silnej konkurencji, organizowania swojego biznesu w szybkim czasie bez większych inwestycji.

Przedstawicielskie usługi - to kompleks usług nieodzownych dla zabezpieczenia prowadzenia efektywnego prowadzenia biznesu za granicą. W zakres usług przedstawicielskich wchodzą: usługi przedtawicielskie, prawne, sekretarskie, informacyjne, zarządzania biznesem. 

Co do zasady, usługi przedstawicielskie są zredukowane do obsługi przedsiębiorstwa w strukturach administracyjnych obcego państwa, zapewnienia i obsługiwania wirtualnego biura (przyjmowanie i prowadzenie rozmów telefonicznych i korespondencji ), pomocy w organizowaniu biznesowych wyjazdów i imprez. Mogą zawierać także usługi tłumacza, konsultingowe usługi,  usługi w sferze prowadzenia księgowości i rachunkowości podatkowej oraz usługi przedstawiciela przy rejestracji nowej spółki po otrzymaniu pełnomocnictwa.

Korzyści z takich usług dla firm: przedsiębiorstwo może szybko rozwiązać problemy, przy tym nie ma obowiązku wynajmu biura, utrzymywania sztabu pracowników i płacenia podatków. Dlatego przedsiębiorstwa podpisują umowy na wypełnianie usług przedstawicielskich w swoim imieniu przez pracowników firm takich jak nasza.

Firmy pośredniczące mogą prowadzić komercyjne pośrednictwo w celu promowania produktów u zagranicznych klientów albo dokonywać zakupów produktów zagranicznych dla krajowych przedsiębiorstw..

Komercyjni przedstawiciele także biorą na siebie funkcje prowadzenia negocjacji w imieniu zamawiającego z zagranicznymi przedsiębiorstwami, zajmują się przygotowywaniem kontraktów, pism i innej oficjalnej dokumentacji, organizują spotkania, biznesowe konferencje w imieniu klienta, wykonują usługi dotyczące obsługi delegacji za granicą.

Również  pracownik firmy przedstawicielskiej może negocjować z zainteresowanymi klientami w biurze, demonstrować materialy informacyjne i wzory produkcji, wysyłać wymagania menadżerom  a także posiadać pełnomocnictwa do sprzedaży produkcji na miejscu.

Potrzeba posiadania przedstawiciela za granicą może nastąpić nie tylko w początkowej fazie tworzenia nowego związku z partnerem zagranicznym ale i przy stabilnych kontaktach biznesowych..

Przedsiębiorstwo może podpisać umowę na stałą obsługę przedstawicielską lub na wypełnianie jednorazowych zadań, przy czym zakres i skalę usług określa zamawiający.

Kategoria: 

▲ Góra strony

Szybki kontakt

Wypełnijcie proszę bez przerw i znaku +
Proszę wpisać nie więcej niż 200 znaków
Яндекс.Метрика