Budma 2014 w Poznaniu: Trwają największe targi budownictwa

Targi budownictwa i architektury Budma 2014

Targi budownictwa i architektury Budma 2014

Jak zbudować energooszczędny dom? Jak jednocześnie budować szybko i solidnie? Jakie nowe, ekologiczne technologie wykorzystać? Które projekty architektoniczne są najmodniejsze? Na te i wiele innych pytań odpowiadają specjaliści, którzy przyjechali do Poznania na targi budownictwa i architektury Budma.

Targi zajmują łącznie 15 pawilonów MTP. Podzielono je tematycznie. Zwiedzając wszystkie pawilony można więc dowiedzieć się, jak od A do Z zbudować dom według nowoczesnych standardów. Wystawcy prezentują nowe rozwiązania i technologie np. z zakresu materiałów budowlanych, elewacji i izolacji, sprzętu budowlanego, bram wind i ogrodzeń, drzwi czy akcesoriów dachowych. Na towarzyszących Budmie targach Kominki można z kolei zapoznać się z nowymi sposobami ogrzewania domu. Osobną przestrzeń zajmują także targi branży szklarskiej Glass oraz targi CBS - Budownictwo Sportowe i Rekreacyjne.

Targi to także jedno z największych forów architektury. Specjaliści dyskutują tu m.in. o innowacyjnym projektowaniu budynków, nowych trendach w designie czy wartości inwestycji w przestrzeni publicznej. Zwiedzający Budmę mogą również spotkać się ze światowymi gwiazdami architektury. W środę o o godz. 15.30 odbędzie się spotkanie z Rainerem Mahlamäkim, fińskim architektem, który znany jest m.in. z realizacji projektu Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie.

Budma to też wiele innych pokazów. Do czwartku odbywać się będą np. Mistrzostwa Polski Młodych Parkieciarzy i Posadzkarzy, Mistrzostwa Polski Młodych Dekarzy czy "Złota Kielnia" - ogólnopolski turniej dla uczniów szkół budowlanych.

Kontakt

Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
ul. Głogowska 14
60-734 Poznań
Polska

Targowa Recepcja Telefoniczna

tel.: +48 61 869 2000
faks: +48 61 869 2999
e-mail: info@mtp.pl

 

▲ Góra strony

Szybki kontakt

Wypełnijcie proszę bez przerw i znaku +
Proszę wpisać nie więcej niż 200 znaków
Яндекс.Метрика