Kupić-sprzedać gotowy biznes w Polsce

Kupić-sprzedać gotowy biznes w Polsce

Jeśłi chcecie rozszerzyć sferę swojej działalności biznesowej w Europie uzyskując przy tym stabilny i stały dochód kupić gotowy biznes w Polsce będzie dla Państwa prawidłowym rozwiązaniem. Kupienie gotowego biznesu w Polsce ograniczy Wasze ryzyka jakie wynikają przy rozpoczeciu biznesu od zera. 

Kupno biznesu w Polsce przy braku znania przepisów  i warunków jego prowadzenia w tym kraju może drogo kosztować kupującego i doprowadzić do następstw, z których trudno będzie wybrnąć. Zwracając się do nas otrzymacie wszystkie prawne, konsultingowe i przedstawicielskie usługi, jakie dadzą Państwu mozliwość bezpiecznie i bez ryzyka kupić biznes w Polsce. Uwzględniając Państwa potrzeby i rodzaj biznesu, którym planujecie się zajmować w Polsce, specjaliści spółki Europa Capital udzielą Wam profesjonelnej konsultacji i zaproponują optymalny wariant zakupu gotowego biznesu.  

Kupić gotowy biznes w Polsce - oznacza nabycie realnej przewagi nad firmami niedawno funkconującymi na polskim rynku, nie będziecie tracić czasu na procesy wprowadzania swojego produktu na rynek, zakupu oprzyrządowania, naboru specjalistów, poszukiwania biznes-partnerów, opracowanie bazy klientów.

Kupno-sprzedaż biznesu w Polsce

Nasza usługa "Kupno-sprzedaż biznesu w Polsce" składa się z wielu etapów, dzięki którym znajdziemy sprzedawcę lub nabywcę biznesu w Polsce a także pomożemy podpisać umowę kupna-sprzedaży i przeprowadzić proces kupna-sprzedaży w odpowiedni sposób.

Kupno-sprzedaż biznesu - etapy:

 1. Dla nabywcy działalności: badanie otoczenia konkurencyjnego segmentu rynku na jakim klient planuje prowadzić działalność gospodarczą. Konsultacja odnośnie warunków prowadzenia biznesu w danym segmencie.
 2. Omówienie z nabywcą (sprzedawcą) porządku kupna-sprzedaży biznesu a także terminy kupna czy sprzedaży biznesu.
 3. Przygotowanie potrzebnych dokumentów i podpisanie z klientem umowy o wykonanie usług.
 4. Dla nabywcy wyszukanie odpowiedniego gotowego biznesu z uwzględnieniem jego potrzeb, nie zależnie ot tego czy chcecie kupić mały biznes czy interesuje Was zakup potężnego przedsiębiorstwa w Polsce. Dla sprzedjącego: poszukiwanie zainteresowanego podmiotu kupnem biznesu.
 5. Dokładne sprawdzenie gotowego biznesu - analizuje się jego finansową sytuację, przygotowuje prognozy dochodów i perspektywy rozwoju.
 6. Zawarcie notarialnie umowy kupna-sprzedaży biznesu, prawo własności przedsiębiorstwa przechodzi na kupującego.
 7. Formalnie zmienia się udziałowców i/lub prezesa, rejestruje się wniosek o zmianach w Krajowym Rejestrze Sądowym.

Do przygotowania kupna-sprzedaży gotowego biznesu w Polsce potrzbne nam będą następujące dokumenty:  

Do przygotowania kupna-sprzedaży gotowego biznesu w Polsce potrzbne nam będą następujące dokumenty:  

- jeśli kupujący jest osobą fzyczną:

 • nowy wykaz właścicieli;
 • pełne imiona i nazwisko;
 • kopia paszportu/dowodu osobistego;
 • numer PESEL i numer NIP dla obywateli Polski;

- jeśli kupujący - podmiot prawny:

 • nazwa;
 • adres siedziby;
 • kopie dokumentów rejestracyjnych firmy;
 • zaświadczenie o tym, że zagraniczna firma nie posiada polskich numerów rejestracyjnych KRS i REGON.    

Ekspertyza gotowego biznesu

Przed tym, zanim kupicie gotowy biznes w Polsce, nabywca może zamówić u nas ekspertyzę nabywanego biznesu w celu otrzymania wiarygodnej informacji o sytuacji finansowej kupowanego przedsiębiorstwa. Ekspertyza, audyt gotowego biznesu - to także dobra możliwość dla tych, którzy planują sprzedać gotowy biznes w Polsce, pozwala podnieść wartość jego biznesu w oczach potencjalnego nabywcy. 

Ekspertyza gotowego biznesu może zawierać: ocenę wartości biznesu, ekspertyzę składowych dokumentów i finansowej dokumentacji, analizę podpisanych umów, sprawdzenie posiadanych i aktualnych licencji, badania marketingowe. Ekspertyza gotowego biznesu pozwoli nabywcy ubezpieczyć się od ryzyk, które mogą wyniknąć od razu po zakupie biznesu jak w przeciągu wielu lat prowadzenia kupionego przedsiębiorstwa. 


Posiadacie gotowy biznes do sprzedaży? Pomożemy Wam szybko sprzedać gotowy biznes na dogodnych warunkach. Po prostu wypełnijcie ANKIETĘ DLA SPRZEDAJĄCYCH GOTOWY BIZNES W POLSCE lub skontaktujcie się z nami w dowolny, wygodny dla Państwa sposób - Nasze kontakty.

Jeśli u Państwa pojawiła się potrzeba kupić gotowy biznes w Polsce, wypełnijcie proszę ANKIETĘ DLA NABYWCÓW GOTOWEGO BIZNESU W POLSCE lub skontaktujcie się z nami w inny, wygodny dla Was sposób - Nasze kontakty.

Kategoria: 

▲ Góra strony

Szybki kontakt

Wypełnijcie proszę bez przerw i znaku +
Proszę wpisać nie więcej niż 200 znaków
Яндекс.Метрика