Rejestracja firmy (Sp. z o.o.) w Polsce

Rejestracja firmy (Sp. z o.o.) w Polsce

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością lub w skrócie Sp. z o.o. - najczęstsza forma prawna przedsiębiorstw w Polsce. Dość prosty proces rejestracji Spółki z o.o, możliwość założenia firmy z jednym tylko właścicielem, brak odpowiedzialności założycieli za działalność spółki- oto dlaczego możecie zarejestrować sp. z o.o. w Polsce i rozpocząć biznes-aktywność na rynku tego kraju w krótkoterminowej perspektywie.

Jeśli Państwa interesuje rejestracja sp z o.o. w Polsce, wszystko czego potrzebujecie - to określić nazwę, liczbę założycieli, główne działania firmy, pozostałym zajmie się spółka Europa Capital.

Wasza firma w Polsce może być założona przez jednego lub więcej obcokrajowców, a także przez podmiot zagraniczny. To oznacza, że prowadząc biznes w swoim kraju możecie także bez problemu otworzyć firmę w Polsce i bez ograniczeń prowadzić działalność gospodarczą w Europie.

Pierwszym etapem rejestracji sp. z o.o. jest przygotowanie dokumentów statutowych Państwa przyszłej firmy. My przygotowujemy statut w formie aktu notarialnego, który zawiera nazwę Waszej firmy, rodzaj działalności, wielkość kapitału zakładowego- minimum 5000 PLN (euro 1250), ilość udziałowców w ustanowionym kapitale, wielkości jego części należące do poszczególnych udziałowców. Statut sp. z o.o. może być podpisany przez pełnomocnika dzięki naszym usługom przedstawicielskim. Dlatego obecność założycieli i dyrektorów przy rejestracji firmy w Polsce nie jest obowiązkowa.  

Później my razem z Państwem wybieramy rodzaje działalności Waszej sp. z o.o., w razie potrzeby pomagamy klientowi otrzymać licencję. Kolejny krok - wykonanie tłumaczeń przysięgłych i potwierdzenie składanych dokumentów firmy u notariusza. Proponujemy także pomoc w otwarciu rachunku bankowego Państwa spółki dla wniesienia kapitału założycielskiego. Po czym razem z kompletem dokumentów składamy wniosek do Krajowego Rejestru Sądowego (KRS), gdzie odbywa się rejestracja firmy. Kolejny etap - to rejestracja spółki w Urzędzie Statystycznym (otrzymanie numeru REGON), urzędzie skarbowym (otrzymanie numeru identyfikacyjnego NIP), a także rejestracja sp. z o.o. jako płatnika podatku VAT. Jeśli firma planuje prowadzić handlową działalność z kontrahentami z innych państw UE, my proponujemy rejestrację spółki jako płatnika podatku VAT UE.

Nasza rejestracja spółki z o.o. w Polsce zawiera w sobie:

 • przygotowanie i koordynacja z klientem wymaganych dokumentów spółki;
 • wybór rodzaju działalności firmy i w razie potrzeby, uzyskanie zezwoleń i licencji;
 • doprowadzenie do podpisania statutu u notariusza;
 • przygotowanie wniosku i złożenie kompletu dokumentów do Krajowego Rejestru Sądowego (KRS) dla oficjalnej rejestracji sp. z o.o.;
 • przygotowanie wniosku i złożenie kompletu dokumentów do Głównego Urzędu Statystycznego (GUS) w celu otrzymania numeru statystycznego REGON;
 • przygotowanie dokumentacji i złożenie wniosku do Urzędu Skarbowego w celu otrzymania numeru identyfikacji podatkowej NIP;
 • rejestracja spółki jako płatnika podatku VAT;
 • zapewnienie wirtualnego biura.

Cały proces rejestracji spółki w Polsce normalnie zajmuje około 4 tygodni od momentu otrzymania Państwa dokumentów. Jeśli nie chcecie tracić czasu na rejestracje firmy w Polsce, ready-made firma będzie dla Was wygodnym rozwiązaniem.

Dokumenty do rejestracji firmy w Polsce

Jako osoba fizyczna:

 • paszport.

W przypadku kiedy klient nie ma możliwości przyjechać osobiście do Warszawy rejestracja firmy odbywać będzie się na podstawie notarialnego pełnomocnictwa.

Do tego musicie przysłać nam dokumenty:

 • pełnomocnictwo (wzory dostępne);
 • kserokopię paszportu;
 • kserokopię dyplomu lub dokumentów potwierdzających Wasze kwalifikacje;
 • 4 zdjęcia rozmiaru 4х6 cm.

Jako podmiot prawny:

 • dokumenty założycielskie spółki zagranicznej;
 • wyciąg z rejestru sądowego poświadczający, że zagraniczna firma nie posiada polskich numerów KRS i REGON.

Rejestracja sp. z o.o. w Polsce - to nowe perspektywy organizacji i prowadzenia biznesu w Europie. Proszę wypełnijcie i wyślijcie nam wniosek o rejestrację firmy w Polsce i za miesiąc możecie stać się właścicielem Waszej polskiej firmy, znaleźć partnerów biznesowych i prowadzić swój biznes na rynku UE bez pośredników.

Posiadacie już firmę w Polsce? To my zajmiemy się kompleksową obsługą Państwa działalności- od księgowości i doradztwa podatkowego, do organizacji spotkań biznesowych z Waszymi partnerami w Polsce.

Category: 

▲ Góra strony

Szybki kontakt

Wypełnijcie proszę bez przerw i znaku +
Proszę wpisać nie więcej niż 200 znaków
Яндекс.Метрика