Poszukiwanie dostawców i producentów w Polsce

Poszukiwanie dostawców i producentów w Polsce

Poszukiwanie dostawców i producentów w Polsce - trudny i ryzykowny proces jeżeli przedsiębiorca nie zna wszystkich szczegółów polskiego i europejskiego prawodawstwa i warunków rynkowych. Jak znaleźć dostawcę w Polsce lub zlecić pracę producentowi wie spółka Europa Capital - ekspert od prowadzenia i rozwijania Waszego biznesu w Polsce.

Nasza spółka Europa Capital pomoże Państwu wybrać przyszłego dostawcę z najdogodniejszą ofertą zarówno jakościową jak i cenową  co pozwoli zaoszczędzić Wam znaczne sumy na planowanych transakcjach a także rozpocząć dostarczanie produktów jakim jesteście Państwo zainteresowani. Oprócz tego organizujemy dla Was negocjacje z potencjalnymi kontrahentami i okażemy prawną pomoc przy podpisywaniu umów oraz inne usługi przedstawicielskie.

Naszym klientom proponujemy wiele sposobów znalezienie towarów i dostawców w Polsce:

  1. Klient sam zajmuje się poszukiwaniem interesującego towaru / dostawcy przy pomocy internetu a nasza rola polega na przygotowaniu strategicznego planu prowadzenia negocjacji i przygotowaniu całej dokumentacji dla zawarcia umowy z dostawcą.
  2. Klient samodzielnie wybiera odpowiednich klientów z naszej obszernej bazy.
  3. Na podstawie analizy rynku i analizy porównawczej dostawców/ producentów my opracowujemy dla klienta indywidualną bazę potencjalnych kontrahentów i interesujących go towarów po ustalonych parametrach  (przykładowo cena, wielkość sprzedaży, udział na rynku, pozycja finansowa i inne.).
  4. Organizowanie wizyt klientów na branżowych wystawach, biznes-forach, konferencjach i nawiązywanie kontaktów biznesowych z firmami bezpośrednio.

Nasi specjaliści, znający wszystkie osobliwości polskiego i europejskiego rynku pomogą znaleźć i wybrać dla Was wiarygodnych dostawców co pozwoli Państwu poprawić opłacalność i zmniejszyć do minimum ryzyko.

W rezultacie współpracy z nami otrzymujecie:

  • dostawcę na optymalnych warunkach z bazy podobnych przedsiębiorstw;
  • wyczerpującą informację o dostawcy (profil, produkcja, kontakty, wskaźniki finansowe);
  • obiektywne ceny na zamówioną produkcję;
  • informacje o warunkach pracy z nabywcami (minimalna ilość do wysyłki, warunki zapłaty, terminy produkcji);
  • wybór grup produktów.

Nasza usługa «wyszukanie producentów w Polsce» cieszy się wśród klientów wielkim zainteresowaniem, tak jak współpraca bezpośrednio z producentem pozwala znacznie obniżyć koszty dostarczanej produkcji, uzupełniać asortyment nowymi rodzajami towarów i w taki sposób rozszerzać krąg potencjalnych klientów.

Macie już niezawodnego dostawcę w Polsce? I teraz Państwa cel - to poszukiwanie rynku zbytu dla swojej produkcji? Zwróćcie się z tym do spółki Europa Capital - my z radością pomożemy Wam znaleźć odpowiednich klientów lub znaleźć biznes-partnerów w Polsce!

Category: 

▲ Góra strony

Szybki kontakt

Wypełnijcie proszę bez przerw i znaku +
Proszę wpisać nie więcej niż 200 znaków
Яндекс.Метрика