Minione wydarzenia

Dolnośląskie Targi Mieszkań i Domów 2013

Dolnośląskie Targi Mieszkań i Domów 2013

Targi Mieszkań i Domów nowyadres.pl to największa i najważniejsza tego rodzaju impreza, podczas której wszyscy zainteresowani zakupem nowego lokum mogą zapoznać się z pełną ofertą nieruchomości we Wrocławiu i okolicach.

7-8 września w Hali Stulecia będzie można zapoznać się z przekrojem rynku nieruchomości z Wrocławia i okolic. Zamiast przeglądania tysięcy ofert w prasie i Internecie czy żmudnych wycieczek do biur sprzedaży, podczas targów będzie można wybrać i kupić wymarzone mieszkanie oszczędzając zarówno pieniądze i czas.

EXPOBUD 2013 - Budownictwo, Wnętrza, Salon Technik Grzewczych

EXPOBUD 2013 - Budownictwo, Wnętrza, Salon Technik Grzewczych

Targi „Expobud” – to impreza, która przekształciła się z dotychczasowej pod nazwą „Dom i Otoczenie”. Powód zmiany, to odpowiedź na sugestie wystawców, zwiedzających.

Turystyka i hotelarstwo - wystawa Euro Gastro, Warszawa

Turystyka i hotelarstwo - wystawa Euro Gastro, Warszawa

Data: 20.03.2013 – 22.03.2013

Miejsce: Polska, Warszawa, MT Targi

Euro Gastro to wiodąca impreza w branży turystycznej i profesjonalnego hotelarstwa w Polsce. Przeznaczona jest dla zaspokojenia potrzeb przedsiębiorców tego sektora, w jednym miejscu eksponowane będą sprzęty, towary i usługi, które są niezbędne dla nowoczesnego przemysłu spożywczego i branży hotelarskiej.

Profil wystawy – produkty spożywcze, specjalny obszar na owoce morza, napoje chłodzące, przemysłowe kuchenne oprzyrządowanie, handlowy sprzęt, meble i wyposażenie dla hoteli, odzież robocza i akcesoria, higienia i utylizacja odpadów, przygotowywanie kadr, inne produkty i usługi.

Kontakty:

Media Expo - wystawa dla firm w sferze mediów, Poznań

Media Expo - wystawa dla firm w sferze mediów, Poznań

Data: 05.04.2013 – 07.04.2013

Miasto i miejsce: Polska, Poznań, Poznan International Fair Limited

Wystawa Media Expo, która odbędzie się w Poznaniu, stanie się forum wymiany doświadczeń pomiędzy uczestnikami a także możliwością dla podniesienia produkcji firm, które pracują na tym rynku.

Na wystawie będą przedstawione rozwiązania w sferze planowania transmisji, oferty przeznaczone dla stacji telewizyjnych, najnowsze audio i wideooprzyrządowania, nowe rozwiązania dla rozprzestrzeniania i rozdzielania sygnału telewizyjnego. 

Wystawa Automaticon - automatyka, pomiary i robotyka, Warszawa

Wystawa Automaticon - automatyka, pomiary i robotyka, Warszawa

Data: 19.03.2013 - 22.03.2013

Miesjce: Polska, Warszawa, Biuro Targów

Wystawa Automaticon jest największym i najważniejszym wydarzeniem w dziedzinie automatyki, pomiarów i robotyki w Polsce. Wystawie towarzyszyć będą warsztaty, które zgromadzą tysiące wysoko wykwalifikowanych specjalistów ze wszystkich regionów Polski i krajów sąsiednich.

Wystawa jest przeznaczona dla inżynierów automatyków, projektantów, specjalistów zintegrowanych systemów we wszystkich branżach.

Subskrybuj Minione wydarzenia
▲ Góra strony

Szybki kontakt

Wypełnijcie proszę bez przerw i znaku +
Proszę wpisać nie więcej niż 200 znaków
Яндекс.Метрика