Kupię gotowy biznes w Polsce

Wypełnić ankietę, wysłać wniosek o zakup biznesu

Umieściliście ogłoszenie "kupię gotowy biznes w Polsce" a nie udało się znaleźć odpowiedniej oferty? Albo od dawno planujecie kupić gotowy biznes w Polsce a nie wiecie od czego zacząć?

Wypełnijcie ankietę Kupię gotowy biznes w Polsce i umieścice wniosek na zakup gotowego biznesu w Polsce. W ankiecie możecie zaznaczyć typ biznesu (np., handel, bodownictwo, hotelowy biznes, usługi transportowe, produkcja i inne ), miejsce działania (Warszawa, Kraków, Wrocław itd.),okres istnienia, udział w biznesie jaki chcecie nabyć, wartość środków jakie gotowi jesteście wnieść,a także wypełnijcie pozostałe rubryki. Im więcej informacji o intersującym Was biznesie zamieścicie, tym większa szansa na to, że specjaliści naszej spółki dobiorą dla Was dokładnie ten wariant, który jest Państwu potrzebny.  

Wyślijcie do nas ankietę-wniosek "kupię gotowy biznes w Polsce" i już niedługo staniecie się właścicielem działającego biznesu w Polsce i UE, nie zależnie od tego, czy planujecie kupić firmę budowlaną, restaurację czy umieścić ogłoszenie "kupię sklep w Polsce". 

 

Wypełnijcie proszę bez odstępów i znaku +
Proszę wpisać nie więcej niż 300 znaków
Proszę wpisać nie więcej niż 300 znaków
Proszę wpisać nie więcej niż 300 znaków
Więcej plików pobierać w zip lub rar archiwum.

Kategoria: 

▲ Góra strony

Szybki kontakt

Wypełnijcie proszę bez przerw i znaku +
Proszę wpisać nie więcej niż 200 znaków
Яндекс.Метрика