Popularne artykuły

Międzynarodowe Targi Żywności - World Food Warsaw 2014

Międzynarodowe Targi Żywności - World Food Warsaw 2014

Międzynarodowe Targi Żywności - World Food Warsaw 2014 to szansa dla całej branży spożywczej, szansa, by Warszawa stała się ważnym punktem na mapie spotkań branży żywnościowej. World Food Warsaw 2014, podobnie jak inne imprezy organizowane przez Lentewenc, to wydarzenie business to business skierowane do sektora branży spożywczej. Przez trzy dni, osoby związane z branżą będą miały możliwość nawiązania nowych kontaktów i poszerzenia obecnych, ocenienia zapotrzebowania rynku na ich produkty czy usługi oraz śledzenia globalnych trendów.

Wystawcy z Polski i zagranicy, panele dyskusyjne i specjalne konferencje poświęcone żywności  i trendom w branży spożywczej – to wszystko będzie można zobaczyć na pierwszej edycji Międzynarodowych Targów Żywności World Food Warsaw 2014.

XII Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - Nowa Energia

XII Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - Nowa Energia

Targi „zielonej energii” pod znakiem konferencji i warsztatów

XVII Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki ENEX oraz XII Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - Nowa Energia już od 18 do 20 marca 2014 roku w Targach Kielce.

Ubiegłoroczna edycja wystaw ENEX oraz ENEX - Nowa Energia zgromadziła w Targach Kielce 200 wystawców prezentujących najnowocześniejszy sprzęt z zakresu m.in. odnawialnych źródeł energii, ekologii i pneumatyki i ponad 6.500 zwiedzających, potencjalnych klientów i partnerów biznesowych wystawców. ENEX 2013 to także 25 branżowych szkoleń i konferencji, w których udział wzięło 1200 osób.

Budma 2014 w Poznaniu: Trwają największe targi budownictwa

Targi budownictwa i architektury Budma 2014

Targi budownictwa i architektury Budma 2014

Jak zbudować energooszczędny dom? Jak jednocześnie budować szybko i solidnie? Jakie nowe, ekologiczne technologie wykorzystać? Które projekty architektoniczne są najmodniejsze? Na te i wiele innych pytań odpowiadają specjaliści, którzy przyjechali do Poznania na targi budownictwa i architektury Budma.

Dolnośląskie Targi Mieszkań i Domów 2013

Dolnośląskie Targi Mieszkań i Domów 2013

Targi Mieszkań i Domów nowyadres.pl to największa i najważniejsza tego rodzaju impreza, podczas której wszyscy zainteresowani zakupem nowego lokum mogą zapoznać się z pełną ofertą nieruchomości we Wrocławiu i okolicach.

7-8 września w Hali Stulecia będzie można zapoznać się z przekrojem rynku nieruchomości z Wrocławia i okolic. Zamiast przeglądania tysięcy ofert w prasie i Internecie czy żmudnych wycieczek do biur sprzedaży, podczas targów będzie można wybrać i kupić wymarzone mieszkanie oszczędzając zarówno pieniądze i czas.

EXPOBUD 2013 - Budownictwo, Wnętrza, Salon Technik Grzewczych

EXPOBUD 2013 - Budownictwo, Wnętrza, Salon Technik Grzewczych

Targi „Expobud” – to impreza, która przekształciła się z dotychczasowej pod nazwą „Dom i Otoczenie”. Powód zmiany, to odpowiedź na sugestie wystawców, zwiedzających.

Opodatkowanie przedsiębiorstw w Polsce - konsultingowe usługi

Opodatkowanie przedsiębiorstw w Polsce - konsultingowe usługi

Problemy opodatkowania w Polsce są aktualnie nie tylko dla tych przedsiębiorców, którzy planują otworzyć firmę i zacząć swój biznes w Polsce ale także dla tych, którzy mają doświadczenie prowadzenia biznes-działalności na rynku tego kraju.  

Audyt księgowości i rachunkowości podatkowej firmy

Audyt księgowości i rachunkowości podatkowej firmy

Audyt firmy - to niezależna kontrola prawidłowości prowadzenia księgowości i rachunkowości podatkowej oraz zestawienia finasowych sprawozdań przedsiębiorstwa. Audyt przeprowadza się w celu wyjaśnienia, czy wszystko odpowiada warunkom prowadzenia księgowości, a także czy zasady te są odzwierciedlone w sektorze finansowym wiarygodnie i obiektywnie.

Sprzedaż elitarnej nieruchomości w Polsce

Elitarna nieruchomość w Polsce

Elitarne mieszkanie za granicą

Sprzedaż elitarnej nieruchomości w Polsce - jedna z kluczowych sfer działalności spółki Europa Capital.

Jeśłi chcecie kupić elitarne mieszkanie lub elitarny dom w Polsce, posłużcie się pełnym zakresem uslug spółki Europa Capital, od wyboru obiektu do realizacji projektu inwestycyjnego.

Nasze usługi na rynku elitarnych nieruchomości w Polsce zawierają:  

Rachunkowość

Rachunkowość

Zdecydowaliście zarejestrować Sp. z o.o., pojawił się problem ze znalezieniem księgowego, któremu można powierzyć prowadzenie rachunkowości Waszego przedsiębiorstwa?

Prowadzenie księgowości i rozliczeń podatkowych przedsiębiorstwa

Ksiegowość i audyt

Spółka Europa Capital proponuje kompleks kwalifikowanych konsultacyjnych usług, konsultacji w sprawach księgowości i podatków, audyt spółki.

Strony

Subskrybuj Popularne artykuły
▲ Góra strony

Szybki kontakt

Wypełnijcie proszę bez przerw i znaku +
Proszę wpisać nie więcej niż 200 znaków
Яндекс.Метрика