Znaleźć klienta, poszukiwanie dystrybutorów w Polsce

Poszukiwanie klientów w Polsce

Polska - kraj szerokich możliwości dla Waszego biznesu. Polski rynek dzisiaj - to 40 milionów potencjalnych klientów  a także wzrost ekonomiki, stabilna narodowa waluta i konkurencyjne wynagrodzenia.

Każda firma, która planuje wejść na rynek Polski i UE  może zetknąć się z problemem zbytu swojej produkcji w wyniku nieznania rynkowej koniunktury.

Specjaliści spółki Europa Capital pomogą Państwu w krótkim czasie ocenić zapotrzebowanie na Wasze towary i usługi i znaleźć zainteresowanego klienta w Polsce. My znajdziemy dla Państwa odpowiedniego dystrybutora, który zajmie się realizacją sprzedaży Waszej produkcji bez potrzeby otwierania przedstawicielstwa.

Jeśli Państwa firma już posiada klientów w Polsce a planuje rozszerzyć rynek zbytu swojej produkcji, my okażemy Wam pomoc w znalezieniu nowych klientów na polskim rynku. Będziecie mogli samodzielnie wybrać odpowiednich klientów z naszej opracowanej bazy, która regularnie jest aktualizowana. Na zamówienie klienta my przygotujemy indywidualną bazę klientów(kupców) wg. określonych parametrów a następnie wybierzemy tych, którzy maksymalnie odpowiadają wszystkim Państwa potrzebom i przedstawimy Wam pełną informację o nich.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wypracowanym kontaktom z zagranicznymi partnerami krajów UE , dla naszych klientów zapewniamy:

 • znalezienie nabywców i dystrybutorów na rynku Polski;
 • znalezienie informacji o działalności interesujących polskich firm  (informacje kontaktowe, krótka charakterystyka, rodzaje działalności, dostawcy, wielkość dostarczanych produktów);
 • przygotowanie i rozesłanie komercyjnych ofert potencjalnym klientom;
 • podtrzymywanie kontaktów i prowadzenie współpracy z zagranicznymi klientami, włącznie z obecną korespondencją i konsultacjami przy rozeznaniu klienta;
 • przeprowadzenie analizy i opracowanie strategii wejścia na zagraniczne rynki.

Metody naszych poszukiwań nabywców i dystrybutorów opierają się na:

 • zrozumieniu celów, które stawia przed sobą zamawiający;
 • sporządzeniu profilu idealnego klienta;
 • formowaniu wspólnego wzoru celowego segmentu rynku;
 • stworzeniu indywidualnej bazy potencjalnych klientów;
 • negocjacjach z firmami;
 • przekazaniu dokładnej informacji potencjalnemu klientowi o warunkach proponowanej wspólpracy;
 • śledzeniu zainteresowań firm i aktualizowaniu propozycji współpracy;
 • zbieraniu specyficznych informacji o rynku dla zamawiającego - badania rynkowe i analiza rynku;
 • szczegółach i końcowym sprawozdaniu z realizacji projektu.

Po otrzymaniu od zamawiającego wszystkich nieodzownych informacji i opracowniu profilu idealnego klienta na podstawie przeprowadzonej analizy spółka Europa Capital poinformuje zamawiającego о możliwościach współpracy i przedstawi najbardziej optymalne i efektywne warianty , które pomogą jemu przyjąć strategiczne rozwiązanie.

Baza potencjalnych klientów

Wiele firm woli samodzielnie prowadzić swoje sprawy nie patrzą na to, że współpraca z firmą konsultingową, okazującą pomoc na wszystkich etapach wyszukania biznes-partnerów w Polsce, niesie za sobą mniejsze nakłady pieniężne i straty czasu.

Dla takich firm mamy inną ofertę - przygotowanie dla zamawiającego indywidualnej bazy potencjalnych klientów, z którymi firma moze samodzielnie prowadzić swoje sprawy.

Nasza baza potencjalnych klientów reprezentuje sobą bazę danych firm interesujących Państwa przedsiębiorstw i charakterystykami określony przez klienta. Takimi cechami mogą być, oprócz informacji o nazwie i danych kontaktowych, na przykład informacja o towarach i usługach zamówionych firmę i ceny zakupu konkretnych towarów i usług, dostawcy.

Posługując się taka bazą danych przede wszystkim będziecie dokładnie świadomi wszystkiego o swoim potencjalnym kontrahencie а także sami będziecie mogli prowadzić negocjacje i działalność   po nawiązaniu z nim współpracy.

Category: 

▲ Góra strony

Szybki kontakt

Wypełnijcie proszę bez przerw i znaku +
Proszę wpisać nie więcej niż 200 znaków
Яндекс.Метрика