Organizacja i prowadzenie konferencji w Polsce

Organizacja i prowadzenie konferencji w Polsce

Potrzebujecie przeprowadzić konferencję albo negocjacje biznesowe, od których sukcesu zależy przyszłość Waszego biznesu w Polsce? Albo pragniecie zakomunikować o swoich sukcesach, zaznajomić partnerów z nowym produktem, pozyskać nowych klientów albo znaleźć nowych dostawców? Zwróćcie się z tym do profesjonalstów. Spółka Europa Capital proponuje usługi związane z organizowaniem konferencji, seminariów i innych firmowych imprez, które pomogą Państwu nawiązać współpracę czy umocnić pozycję Waszej firmy na rynku Polski.

Przeprowadzanie imprez firmowych - integralną częścią udanego biznesu. Okresowa organizacja konferencji i biznesowych spotkań pozwala firmie zwiększyć poziom kwalifikacji personelu, zyskiwać dobry wizerunek, wymieniać się doświadczeniami i rozwiązywać na bieżąco wynikające podczas trwania współpracy problemy.

Osobne zadanie przeprowadzania konferencji - wynik spotkania biznesowego. Od tego na ile fachowo i profesjonalnie potoczy się impreza firmowa, będzie zależał sukces Państwa współpracy z partnerem.  

Dlatego organizowaniem i prowadzeniem konferencji powinien zajmować się zespół profesjonalistów. Pracownicy spółki Europa Capital posiadają duże doświadczenie w organizowaniu konferencji, prowadzeniu negocjacji i imprez firmowych w Polsce i w krajach UE. Dzięki zespołowi zawodoców, obszernej bazie odpowiedzialnych wykonawców i specjalistów technicznych, najlepszych sal konferencyjnych i wysokiej klasy obsłudze kateringowej zawsze zorganizujemy Wasze biznes-spotkanie czy imprezę firmową na najwyższym poziomie.

W rezultacie otrzymacie nie tylko oryginalne pomysły zorganizowania konferencji, jednocześnie sprzęt konferencyjny i wysokowykwalifikowany personel i osiągniecie cele Waszej imprezy firmowej (od motywacji pracowników do umocnienia wzajemnych kontaktów z klientami),  korzystając z pełnego zestawu narzędzi, które oferujemy.

Nasza praca przy organizowaniu konferencji w Polsce zawiera następujące etapy:  

  • Najpierw opracowujemy indywidualną koncepcję Państwa oczekiwań. Jeśli one czymś Wam nieodpowiadają zaproponujemy wiele alteratywnych koncepcji przeprowadzenia imprezy firmowej;   
  • Następnie opracowujemy scenariusz imprezy;
  • Przedstawiamy klientowi dokładny kosztorys;
  • Wybieramy miejsce na imprezę w zależności od jej poziomu i budżetu;
  • Rozesłanie zaproszeń, rozmieszczenie gosci, organizacja transportu do miejsca odbywania się konferencji;  
  • Zapewnienie niezbędnego sprzętu i wsparcie techniczne dla tego wydarzenia;
  • Opracowanie materiałów promocyjnych i niestandardowych produktów drukowanych;
  • Katering-obsługa- zorganizowanie wszystkiego dla uczestników
  • Organizacja fotografa i filmowanie;
  • Zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom..

Zlecając prowadzenie konferencji nam, nie będziecie tracić czasu na to co możemy zrobić my opierając się na doświadczeniu i znajomości sfery biznesowej; szybko, profesjonalnie, efektywnie i z gwarancją jakości. Wystarczy podać nam kilka informacji o Waszej imprezie: cele i zadania konferencji czy seminarium, datę przeprowadzenia,oczekiwania co do miejsca, ilosć uczestników, o pozostałe sprawy zatroszczy się nasza spółka. Chętnie także pomożemy Państwu znaleźć biznes -partnerów w Polsce i wykonamy usługi przedstawicielskie podczas trwania oficjalnej imprezy firmowej    

Organizowanie i prowadzenie konferencji - to kompleks intensywnych prac nastawionych na otrzymanie maksymalnie efektywnego rezultatu.Podczas biznesowego przyjęcia, konferencji rozwiązuje się trudne pytania i problemy, uzyskuje rozwiązania, nawiązuje nowe kontakty i współpracę.      

▲ Góra strony

Szybki kontakt

Wypełnijcie proszę bez przerw i znaku +
Proszę wpisać nie więcej niż 200 znaków
Яндекс.Метрика