Otworzyć firmę albo biznes w Polsce

Otworzyć firmę w Polsce

Wasza firma w Polsce

Planujecie otworzyć firmę w Polsce, ale nie wiecie jakim biznesem się zająć ani co jest potrzebne aby zarejestrować firmę w tym kraju? Spółka Europa Capital pomoże Państwu otworzyć swój biznes w Polsce, nie zależnie od tego czy chcecie otworzyć restaurację, sklep czy firmę turystyczną.

Nasze usługi przedstawicielskie pomogą Państwu otworzyć firmę w Polsce, znaleźć partnerów biznesowych, stworzyć Waszą firmę stabilną i opłacalną. Wasza firma w Polsce - to wszystkie zalety prowadzenia działalności gospodarczej w Europie.

Spółka Europa Capital proponuje pełny cykl założenia Państwa firmy w Polsce, od projektu i wizyty u notariusza po otwarcie rachunku bankowego. My opracujemy dla Państwa najlepsze optymalne schematy otworzenia biznesu w Polsce, zapewniamy profesjonalną obsługę i doradztwo przy rejestracji firmy w Polsce.

Jak otworzyć firmę w Polsce?

Aby otworzyć firmę w Polsce z pomocą naszej spółki proponujemy dwa sposoby - przez pełnomocnika, bez potrzeby opuszczania swego kraju przy rejestracji spółki lub osobiście odwiedzić Polskę.

Jeśli zdecydujecie osobiście wziąć udział w otwarciu firmy w Polsce my przygotujemy komplet dokumentów do otwarcia firmy w Państwa obecności.

Jeśli Państwa interesuje otworzenie firmy w Polsce bez opuszczania swojego kraju, wtedy możecie upoważnić do tego naszego przedstawiciela, po udzieleniu mu notarialnie pełnomocnictwa. Wypełnijcie proszę i wyślijcie nam wniosek na rejestrację firmy w Polsce, podajcie wszystkie potrzebne dane abyśmy mogli przygotować dokumenty do otwarcia Waszej firmy.

Dlaczego korzystnie jest założyć biznes w Polsce?

  • Rzeczpospolita Polska charakteryzuje się stabilnym wzrostem gospodarczym a członkowstwo Polski w Unii Europejskiej otwiera wielkie mozliwości dla prowadzenia biznesu w Europie.
  • Otworzyć firmę w Polsce nie stanowi dla nas żadnych trudności - procedura otwarcia firmy dla obcokrajowców zajmie około miesiąca, potrzebny jest nieduży kapitał - 5000 złotych (około 1250 euro).
  • Wy możecie zarejestrować firmę praktycznie pod każdy rodzaj działalności. Niektóre rodzaje działalności gospodarczej w Polsce, takie jak hurtowy handel napojami alkoholowymi, wymagają koncesjonowania.
  • W porównaniu z innymi krajami europejskimi, w Polsce jest prosta procedura otrzymania wizy. Jako właściciel polskiej firmy automatycznie otrzymujecie prawo do pracy. Bez problemu dostaniecie wizę pracowniczą, kartę pobytu czasowego, а po pięciu latach pobytu stałego. А jeśli posiadacie kartę pobytu czasowego lub stałego w Polsce do państw Strefy Szengen wiza Wam nie potrzebna.
  • Założenie firmy w Polsce pozwoli Państwu prowadzić działaność gospodarczą pomiędzy Polską a krajami UE bez opłat celnych i podatków.
  • Jeszcze jednym powodem dlaczego warto jest otworzyć firmę w Polsce jest fakt, że na stanowisko współzałożyciela czy prezesa firmy nie trzeba wprowadzać obywateli polskich. Obcokrajowcowi daje się prawo jednocześnie być właścicielem i zarządzać firmą. Oprócz tego współzałożyciele Waszej spółki nie ponoszą odpowiedzialności za jej działalność.
  • Polska proponuje szerokie możliwości kredytowania biznesu - niskoprocentowe kredyty od europejskich banków, prostą procedurę otrzymania kredytu, możliwość otrzymania dotacji UE.
  • W Polsce są dość niskie ceny nieruchomości co pozwoli Państwu nie tylko zakupić mieszkanie dla własnego zakwaterowania, ale i osiągać stabilny dochód inwestując w nieruchomości.

Posiadacie już firmę w Polsce? To my zajmiemy się kompleksową obsługą Państwa działalności - od księgowości i doradztwa podatkowego, do organizacji spotkań biznesowych z Waszymi partnerami w Polsce.

Kategoria: 

▲ Góra strony

Szybki kontakt

Wypełnijcie proszę bez przerw i znaku +
Proszę wpisać nie więcej niż 200 znaków
Яндекс.Метрика