Minione wydarzenia

Dolnośląskie Targi Mieszkań i Domów 2013

Dolnośląskie Targi Mieszkań i Domów 2013

Targi Mieszkań i Domów nowyadres.pl to największa i najważniejsza tego rodzaju impreza, podczas której wszyscy zainteresowani zakupem nowego lokum mogą zapoznać się z pełną ofertą nieruchomości we Wrocławiu i okolicach.

7-8 września w Hali Stulecia będzie można zapoznać się z przekrojem rynku nieruchomości z Wrocławia i okolic. Zamiast przeglądania tysięcy ofert w prasie i Internecie czy żmudnych wycieczek do biur sprzedaży, podczas targów będzie można wybrać i kupić wymarzone mieszkanie oszczędzając zarówno pieniądze i czas.

EXPOBUD 2013 - Budownictwo, Wnętrza, Salon Technik Grzewczych

EXPOBUD 2013 - Budownictwo, Wnętrza, Salon Technik Grzewczych

Targi „Expobud” – to impreza, która przekształciła się z dotychczasowej pod nazwą „Dom i Otoczenie”. Powód zmiany, to odpowiedź na sugestie wystawców, zwiedzających.

Turystyka i hotelarstwo - wystawa Euro Gastro, Warszawa

Turystyka i hotelarstwo - wystawa Euro Gastro, Warszawa

Data: 20.03.2013 – 22.03.2013

Miejsce: Polska, Warszawa, MT Targi

Euro Gastro to wiodąca impreza w branży turystycznej i profesjonalnego hotelarstwa w Polsce. Przeznaczona jest dla zaspokojenia potrzeb przedsiębiorców tego sektora, w jednym miejscu eksponowane będą sprzęty, towary i usługi, które są niezbędne dla nowoczesnego przemysłu spożywczego i branży hotelarskiej.

Profil wystawy – produkty spożywcze, specjalny obszar na owoce morza, napoje chłodzące, przemysłowe kuchenne oprzyrządowanie, handlowy sprzęt, meble i wyposażenie dla hoteli, odzież robocza i akcesoria, higienia i utylizacja odpadów, przygotowywanie kadr, inne produkty i usługi.

Kontakty:

Strony

▲ Góra strony

Szybki kontakt

Wypełnijcie proszę bez przerw i znaku +
Proszę wpisać nie więcej niż 200 znaków
Яндекс.Метрика