Rachunkowość

Rachunkowość

Zdecydowaliście zarejestrować Sp. z o.o., pojawił się problem ze znalezieniem księgowego, któremu można powierzyć prowadzenie rachunkowości Waszego przedsiębiorstwa?

Macie kandydata ale nie jesteście pewni jego kompetencji? Księgowy Waszej polskiej firmy powinien znać nie tylko zasady prowadzenia rachunkowości w Polsce ale władać międzynarodowymi standardami finansowych zasad. Specjaliści naszej spółki posiadają duże doświadczenie w tej sferze, dlatego proponujemy Państwu pełną obsługę księgową od pierwszych dni funkcjonowania Waszej firmy w Polsce - prawidłowe przygotowanie pracy lub odtworzenie rachunkowości waszego przedsiębiorstwa w Polsce.

Jeśli chcecie sprzedać gotowy biznes w Polsce, Wasza firma ma problemy z prowadzeniem i organizacją rachunkowości czy ze sprawozdaniem, nasi specjaliści w krótkim czasie pomogą przywrócić to wszystko w Waszym przedsiębiorstwie. Jeśli potrzebujecie kupić gotową (ready-made) firmę w Polsce, przekazanie naszej spółce prowadzenia rachunkowości pozwoli zminimalizować ryzyko finansowe, które może wyniknąć przy podpisaniu umowy kupna-sprzdaży gotowego biznesu.

Jeśli Wy - właściciel niedużego biznesu i Wam trudno jest zatrudniać kwalifikowanego księgowego, zlecenie usług księgowych - dokładnie to, czego potrzebujecie. Zamawiając u nas usługi księgowe po minimalnej cenie, nie musicie tworzyć miejsca pracy dla księgowego,płacić za jego zwolnienia chorobowe, urlopy a także kursy podwyższające kwalifikacje. Nasi specjaliści doskonale znają polskie przepisy i błyskawicznie reagują na wszystkie zmiany. Otrzymujecie dobrej jakości obsługę księgowości, jaka będzie wykonywać wiele zadań, od opracowywania najbardziej efektywnych systemów zminimalizowania podatków do wypłat wynagrodzeń Państwa pracownikom.

Podpisujecie z nami umowę na obsługę księgowości i udzielacie pełnomocnictw, na podstawie, których w Państwa imieniu będziemy odpowiadać przed polskimi organami podatkowymi: będą to przygotowanie i złożenie sprawozdań, rozliczanie podatków lub organizacja rachunkowości. Wszystko co musicie zrobić to przedstawić nam początkową dokumentację Waszego przedsiębiorstwa a my weźmemy na siebie księgową obsługę Państwa firmy w Polsce.

Obsługa księgowości - usługi

Nasze usługi księgowe dla firm w Polsce zawierają:  

 1. Konsultacje dot. prowadzenia rachunkowości i przepisów podatkowych w Polsce. Informowanie klienta o zmianach w przepisach, które mogą wpływać na działalność gospodarczą przedsiębiorstwa. Konsultacje w temacie optymalizacja zobowiązań podatkowych.
 2. Obsługa w zakresie księgowości i podatków.
 3. Prowadzenie rachunkowości zgodnie z polskimi i międzynarodowymi finasowymi standardami i zgodnie z polityką firmy.
 4. Przygotowanie i prezentacja finansowych i statystycznych sprawozdań do władz w terminie.
 5. Rozliczanie podatków i składanie podatkowych deklaracji, przygotowywanie przelewów bankowych, dbanie o interesy przedsiębiorstwa w urzędzie skarbowym, odpowiedzialność w razie kontroli podatkowej. Inne usługi przedstawicielskie.
 6. Naliczanie i wypłacanie wynagrodzeń.
 7. Prowadzenie księgowości (rachunkowości).
 8. Audyt, księgowe i podatkowe sprawozdania.

Księgowość i rachunkowość podatkowa w przedsiębiorstwie

Księgowość i rachunkowość podatkowa- to kompleks usług, w celu opracowania metod systemu podatkowego i księgowego w celu wybrania optymalnych wariantów podatkowych, stworzenia rachunkowej i kadrowej polityki, usprawniania księgowości w przedsiębiorstwie. Prowadzenie księgowości jest konieczne w nowych spółkach, przy reorganizacji i rozszerzaniu sfery działalności prowadzonego biznesu.

Księgowość i rachunkowość podatkowa wymaga:

 • szczegółowa analiza struktury organizacyjnej, zakresu i cech przedsiębiorstwa;
 • rozwój rachunkowości i polityki personalnej, dokładne instrukcje dokumentacji podstawowych ksiąg rachunkowych;
 • wybrania najbardziej odpowiedniego systemu płatności podatkowych;
 • rozwój form, technik i zasad rachunkowości i księgowości podatkowej;
 • automatyzacja rachunkowości.

Profesjonalne usługi księgowe dają pełną kontrolę nad dzialalnością Państwa firmy, pozwalają zmniejszyć podatkowe ryzyka i pozbyć się błędów w prowadzeniu rachunkowości. 

Prowadzenie księgowości i rachunkowości podatkowej

W procesie prowadzenia swojej działalności Państwa firma może zetknąć się z takimi problemami jak zwolnienie księgowego, utrata ważnych dokumentów, dużej ilości błędów w prowadzeniu rachunkowości albo przerwa w działalności. W rezultacie takich błędów Wam potrzebne będzie skorzystanie z usług księgowości.

Prowadzenie księgowości i rachunkowości podatkowej - to pracochłonny proces, tak jak koniecznym jest doprowadzić do porządku wszystkie księgowe dokumenty, przekazać brakujące lub poprawiane do instytucji finansowych, więc lepiej powierzyć to zadanie doświadczonym profesjonalistom. 

Specjaliści naszej spółki przeanalizują całe sprawozdanie finansowe za okres, gdy rachunki w firmie nie prowadzone były jak trzeba, fachowo odtworzą utracone lub skorygują nieprawidłowe i wyjaśnią wszystkie problemy w finansowej działalności Państwa firmy.

Nasze usługi prowadzenia księgowości i rachunkowości podatkowej obejmują:

 • sortowanie, przetwarzanie, odtwarzanie i kontrolę ważności wstępnej dokumentacji przdsiębiorstwa;
 • sprawdzanie rejestrów księgowych i podatkowych, przywracanie ich;
 • sprawdzanie prawidłowości opłat i płacenia podatków, sporządzanie deklaracji podatkowych;
 • sprawdzanie walidacji w poprzednim okresie, korekta rozliczeń i korekty błędów;
 • opracowanie pełnej sprawozdawczości dla organów statystycznych, sprawozdawczości finansowej i podatkowej.

Opłaty za uslugi księgowe

Ceny usług księgowych są liczone indywidualnie dla każdego klienta, w zależności od następujących czynników:

 • ilość zamawianych usług;
 • wielkość firmy;
 • sfera działalności;
 • sposób rozliczania podatków;
 • ilość podstawowych dokumentów.

Ceny na usługi księgowe możecie poznać kontaktując się z nami pod numerami telefonów dostępnymi w zakładce Kontakt. Ceny obsługi księgowej zależą także od planowanego czy faktycznego obrotu firmy w przeciągu miesiąca. Jeśli interesują Państwa ceny na prowadzenie księgowości i rachunkowości podatkowej zadzwońcie i dowiedzcie się wszystkiego u naszych specjalistów.

Proponujemy także inne konsultingowe usługi przy prowadzeniu Państwa biznesu, pomożemy znaleźć biznes-partnerów w Polsce.

Category: 

▲ Góra strony

Szybki kontakt

Wypełnijcie proszę bez przerw i znaku +
Proszę wpisać nie więcej niż 200 znaków
Яндекс.Метрика